top of page

ІІІ традиційний турнір з футзалу на Кубок ДЮСШ Павлоградського  району

20 лютого 2015 року в спортивному залі ДЮСШ Павлоградського району відбувся ІІІ традиційнний турнір з футзалу на Кубок ДЮСШ Павлоградського району, присвячений воїнам - ветеранам Афганської війни.

В турнірі взяли участь вихованці ДЮСШ 2000 року народження і молодші з Богуславської, Булахівської, Новодачинської ЗШ І-ІІІ ст. та збірна команда юнаків з Межитіцького НВК І-ІІІ ст. ім. І.С.Обдули та Межиріцької ЗШ І-ІІІ ст. №2, всього 48 учасників.

За підсумками змагань переможцем та володарем Перехідного Кубку ДЮСШ Павлоградського району стала збірна команда юнаків з Межиріцького НВК І-ІІІ ст. ім. І.С.Обдули та Межиріцької ЗШ І-ІІІ ст. №2, ІІ мсце виборола команда Богуславської ЗШ І-ІІІ., ІІІ - команда Булахівської ЗШ І-ІІІ ст., почесне ІV місце посіла команда Новодачинської ЗШ І-ІІІ ст.

Кращими гравцями турніру було візнано:

Петренко Валерія - Межиріцька ЗШ І-ІІІ ст.

Говоруху Івана - Богуславська ЗШ І-ІІІ ст.

Раца Павла - Булахівська ЗШ І-ІІІ ст.

Глухова Андрія - Новодачинська ЗШ І-ІІІ ст.

Збірна команда юнаків Межиріцького НВК І-ІІІст. ім. І.С. Обдули та Межиріцької ЗШ І- ІІІ ст.№2 ( тренер Семиліт О.М.) -  пережець турніру.

Команда юнаків Богуславської ЗШ І-ІІІ ст.( тренер - Науменко С.А.) - ІІ місце в Турнірі.

Команда юнаків Булахівської ЗШ І-ІІІ ст.( тренер - Бузоверя В.А.) - ІІІ місце в Турнірі.

Зональні змагання з стрітболу

27 лютого 2015 року в спортивному залі ДЮСШ відбулися зональні змагання з стрітболу(баскетбол 3х3).

В змаганнях примали участь команди юнаків та дівчат з 5 загальноосиітніх шкіл: Булахівської, Вязівоцької, Кочерезької, Межиріцької №2 та Межиріцького НВК - всього 60 учасників.

За підсумками змагань до Фінального етапу змагань вийшли: комада дівчат з Булахівської ЗШ та команда юнаків з Межиріцької ЗШ №2.

V традиційний турнір з волейбюлу, присвячений памяті голові Павлоградської районної ради

Віктору Анатолійовичу Войному

28 лютого 2015 року на спортивній базі ДЮСШ відбувся V традиційний відкритий турнір з волейболу, присвячениий памяті голови Павлоградської районної ради В.А. Войного.

В урочистому відкритті змагань прийняли участь почесні гості та організатори змагань:

- Пономарчук В.С. - депутат Дніпропетровської обласної ради, помічник народного депутата України А.В. Мартовицького;

- Тимченко С.В. - депутат Павлоградської районної ради;

- Іваненко В.І. - завідувач сектором зпитань фізичної культури і спорту, сімї та молоді Павлоградської РДА;

- Сухачев А.І. - директор ДЮСШ Павлоградського району;

- Буянова О.В. - донька В.А. Войного;

- Олександр Буянов - онук В.А. Войного

В змаганнях прийняли участь команди спортсменів з м. Павлограду, Павлоградського, Васильківського та Юріївського районів.

За підсумками змагань переможцем та володарем Кубку стала команда м. Павлограда, яка була нагороджена медалями та дипломом

за І місце, ІІ місце виборола команда Павлоградського району, ІІІ - команда Юріївського району.

ІІІ ттадиційний турнір з баскетболу на Першість ДЮСШ Павлоградського району серед дівчаток, присвячений

Дню 8-го Березня

05 березня 2015 року на спортивній базі ДЮСШ Павлоградського району відбувся ІІІ традиційний турнір з баскетболу на Першість ДЮСШ Павлоградського району серед дівчат, присвячений Міжнародному жіночому дню 8-го Березня.

В турнірі прийняли участь команди дівчаток з Богуславської, Булахівської, Межиріцької №2 та Троіцької загальноосвітніх шкіл Павлоградського району, всього 50 учасників.

За підсумками змагань переможцем стала команда дівчаток Межиріцької ЗШ І-ІІІ ст. №2 (тренер Забогонський В.П.), ІІ місце виборола команда Богуславської ЗШ І-ІІІ ст. (тренер Науменко С.А.), ІІІ місце посіла кманда Булахівської ЗШ І-ІІІ ст. (тренер Бузоверя В.А.), на почесному ІV місці – команда Троїцької ЗШ І-ІІІ ст.(тренер Самойленко М.Г.)

Кращими гравчинями турніру було визнано:

• Петренко Аліну з Межиріцької ЗШ І-ІІІ ст. №2;

• Кацаненко Ярослава з Богуславської ЗШ І-ІІІ ст.;

• Дігтяренко Анастасію з Булахівської ЗШ І-ІІІ ст.;

• Борисову Юлію з Троїцької ЗШ І-ІІІ ст.

Переможця, призерів та кращих гравчинь традиційного турніру було нагороджено Дипломами ДЮСШ Павлоградського району